24 Eylül 2023

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Turkuaz Duşakabin

Firmamız sizlere 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. Antalya’nın tüm bölgelerinde hem perakende  hem de toptan satış yaptğımız müşterilierimize , senelerin vermiş olduğu tecrübe ve güvenle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Antalya Duşakabin olarak evlerinizde duşakabin montajı veya duşakabiniznizde meydana gelen duşakabin tamiratları için bizlere güvenle ulaşabilirsiniz. Ayrıca otel gibi büyük işletmelerin ve apart gibi daha ufak çaptaki işletmlerin ihtiyaç duyduğu duşakabin satışı ve halihazırdaki montajlı duşakabinlerinizdeki meydana gelen bozulma, duşakabin rulman değişimi, duşakabin cam değişimi,  duşakabin silikon yenileme, duşakabin aksesuar değişimi, duşakabin su sızdırma problemleri gibi bir çok arızanızda Antalya Turkuaz Duşakabin ekibinden hızlı ve güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Antalya Turkuaz Duşakabin

Antalya Duşakabin

Antalya Turkuaz Duşakabin ailesi olarak mşeri memnuniyetini esas alan çalışma prensibiyle hizmet vermekteyiz. Kaliteli Hizmet, Memnun Müşteri ilkesi ile hizmet verip her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet vermekteyiz. Duşakabinlerinizde meydana gelen her türlü arızanızda haftanın 7 günü 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

Antalya Turkuaz Duşakabin ailesi olarak senelerin bizlere vermiş olduğu iş disipliniyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.   Antalya

Turkuaz Duşakabin, kaliteli hizmet, uygun fiyat ile sizlerle birlikteyiz.

 

Antalya Duşakabin

Call Now Button